Táborníci z Kančí strže, z. s.

Přihláška na letní tábor a další informace

Na této stránce se dozvíte vše, co potřebujete pro přihlášení Vašeho dítěte na tábor. Způsob přihlášení, všeobecné podmínky, co zařídit před táborem, co dítěti nabalit a například i to, jak s dítětem případně komunikovat v průběhu tábora.

Jak se přihlásit na tábor?

Pro přihlášení na tábor můžete využít dva způsoby přihlášení:

 1. Vyplněním online přihlášky na tábor, kterou najdete pod tlačítkem Online přihláška níže.
 2. Vyplněním klasické (papírové) přihlášky na tábor, kterou naleznete v sekci Ke stažení.

Jak dál postupovat?

Jak postupovat v případě Online přihlášky?
 1. Po vyplnění Online přihlášky Vám do emailu, který jste při vyplňování zadali, přijde zpráva s odkazem pro potvrzení přihlášky společně s dalšími údaji, které jste při vyplňování zadali. Údaje si zkontrolujte.
  • Pokud jsou správné, přihlášku potvrďte.
  • Pokud se vyskytla v údajích nebo někde jinde chyba, kontaktujte správce spolku a dále postupujte podle jeho pokynů.
 2. Po potvrzení příhlášky ji daný hlavní vedoucí schválí (nebo zamítne), opět obdržíte email s informací o stavu přihlášky.
  • Pokud byla přihláška schválena, obdržíte platební údaje a běží Vám nyní daná doba rezervace na uhrazení alespoň zálohy pobytu na letním táboře. (Doba na uhrazení zálohy, výše zálohy a další informace naleznete ve Všeobecných smluvních podmínkách.) Pokud zálohu neuhradíte, přihláška bude stornována.
  • Pokud byla přihláška zamítnuta, můžete zkusit kontaktovat hlavního vedoucího, co se stalo, případně zda se neobjeví volné místo.
 3. Změny stavu přihlášky, uhrazená cena pobytu (nebo jeho část) a další informace Vám budou vždy sděleny formou emailu.
 4. U lékaře, u kterého je dítě zaregistrováno, nechte potvrdit posudek o zdravotní způsobilosti. (Ten naleznete v sekci ke stažení, někteří doktoři mají však svůj tiskopis.)
 5. Pozorně si přečtěte táborového průvodce.
 6. Nabalte věci svému dítěti na tábor.
 7. V den odjezdu vyplňte potvrzení o bezinfekčnosti.
 8. Dovezte nám šlaka!
Jak postupovat v případě klasické přihlášky?
 1. Stáhněte a vytiskněte si přihlášku, kterou naleznete v sekci Ke stažení.
 2. Přihlášku vyplňte a odešlete na adresu spolku. (Adresu naleznete v sekci Kontakty.) Nebo ji oskenujte a odešlete na email info@kanci-strz.cz.
  • Pokud jste v přihlášce vyplnili email, tak se o zaevidování přihlášky dozvíte formou emailu.
 3. Po odeslání přihlášky a běží Vám nyní daná doba rezervace na uhrazení alespoň zálohy pobytu na letním táboře. (Doba na uhrazení zálohy, výše zálohy a další informace naleznete ve Všeobecných smluvních podmínkách.) Pokud zálohu neuhradíte, přihláška bude stornována.
 4. Změny stavu přihlášky, uhrazená cena pobytu (nebo jeho část) a další informace Vám budou vždy sděleny formou emailu, pokud byl vyplněn.
 5. U lékaře, u kterého je dítě zaregistrováno, nechte potvrdit posudek o zdravotní způsobilosti. (Ten naleznete v sekci ke stažení, někteří doktoři mají však svůj tiskopis.)
 6. Pozorně si přečtěte táborového průvodce.
 7. Nabalte věci svému dítěti na tábor.
 8. V den odjezdu vyplňte potvrzení o bezinfekčnosti.
 9. Dovezte nám šlaka!