Táborníci z Kančí strže

„V srdci zůstaň Šlakem mizerným!“

Články a novinky

Tábořiště v Kančí strži na mapách Google

Nově se na naše tábořiště můžete podívat v mapách google, kde uvidíte nějakou 3D fotku z Google Street View, případně zde na webu níže.

Pokud byste měli zájem nám s rekonstrukcí jakkoli pomoct, neváhejte nás kontaktovat. Za každou pomoc budeme rádi. :)

Výstavba našeho Tábořiště v Kančí strži

Drazí šlaci a šlačky, světla v životě mém, ale i ostatních náčelníků z Kančí strže. Ač o tom možná neuvažujete, přesto nepřetržitě pracujeme na tvorbě hry pro letošní ročník a samozřejmě na výstavbě naší nové základny. Přiznám se, že toto počínání je veskrze sobecké, neboť to děláme hlavně pro sebe - vždyť mít vás 50 okolo sebe na táboře je moje a naše největší radost...

Osobně by mě a celému kolektivu dodalo sílu, kdybych věděl, že naše úsilí má pořád smysl, ať je doba jakákoli. Vím, neustálé změny, nejistota.. avšak víra a naděje je hnací motor vždy, když člověk klesá na mysli. Za těch 20 let jsem zažil hodně, vždy jsem ale dokázal sebe i ostatní vybičovat k výkonům díky zájmu šlaků a důvěrě rodičů. Vzhledem k počtu přihlášek začínám mít pocit, že bojujeme s větrnými mlýny. Nemyslím to zle, nechci se nikoho dotknout... jen prosím o trochu podpory, pro náš nelehký boj.

Letní tábor 2020 - Krátký sestřih

V následujícím krátkém sestřihu se podíváme, jak jsme na letním táboře 2020 podívali na „Poselství ztracené budoucnosti“. Děkujeme za Vaši podporu :)