Táborníci z Kančí strže

„V srdci zůstaň Šlakem mizerným!“

Často kladené otázky

Na této stránce najdete většinu častých dotazů, proto, nežse na cokoli zeptáte, tak se na této stránce podívejte, jestli jsme zde Vašiotázku někde neumístili.

Kdo je organizátorem tábora?

Organizátorem akce je spolek Táborníci z Kančí strže, kterýje veden u Krajského soudu v Brně pod spisovou značkou L 21247, jemuž bylopřiděleno identifikační číslo (IČO) 047 88 478.

Kdy a kde tábor probíhá?

Tábor zpravidla probíhá v prvních čtrnácti dnech v měsícičervenci (v roce 2017 od 1. 7. do 15. 7.) na tábořišti ve Spešově, které senachází přibližně 300 metrů za koupalištěm Spešov.

Jak je to s dopravou na tábor?

Na tábor nezajišťujeme žádnou autobusovou ani jinou dopravu,proto budete muset své dítě dovézt přímo na tábořiště. Z kapacitních důvodůparkoviště i tábořiště doporučujeme zaparkouvat u koupaliště a zbylých 300metrů dojít pěšky.

Jak je možné platit za tábor (nebo další platby)?

Tábor (a další platby) můžete platit přímo na účet spolku2100957847 / 2010 (FioBanka), prosíme, pro identifikaci platby vyplňte zprávupro příjemnce nebo variabilní symbol. Platit také můžete hotově v sídle spolkuk rukám předsedy spolku, který je uveden v sekci Kontakty.

Jak můžu dítě na tábor přihlásit?

Postup, jak přihlásit dítě na tábor naleznete v sekci Přihláškana tábor - Jak postupovat.

Lékařský posudek - může být i na jiném formuláři?

Ano, ale musí být platný a obsahovat všechy údaje, kteréjsou uvedeny v našem vydání.

Chtěl bych se u vás stát praktikantem - instruktorem, co mámudělat?

Nejdřív si přečti článek v sekci O táboře - Jak se státinstruktorem. Pokud budeš mít nějaký další dotaz, obrať se s ním na některý z e-mail,který je uvedený v sekci Kontakty.

Jak stáré dítě musí být?

Věkové rozmezí dětí na táboře je od 6 do 15 let.

Co je v ceně zahrnuto?

V ceně je zahrnuto ubytování a stravování. Dále výhry zesoutěží, vstupné na koupaliště, doprava a vstupné na celodenní výlet a táborovéDVD.

Jak se bude postupovat v případě, že dítě na tábořeonemocní?

Pokud se nejedná o závažné onemocnění, tak naši zdravotnícijsou schopni tento problém eliminovat. Pokud se jedná o závažnější onemocnění,či úraz, který byl řešen v nemocnici, tak kontaktujeme rodiče a domlouváme sena dalším postupu.

Koho mám v případě potřeby kontaktovat?

Kontkatujte některého z vedoucích oddílů, nebo hlavníhovedoucího (předsedy spolku).

Mé dítě se z určitých důvodů nemůže zúčastnit tábora, ale jižje tábor zaplacen, co mám dělat?

Přečtěte si stornopodmínky v sekci Přihláška na tábor -Informace o platbě a poté kontaktujte hlavního vedoucího (předsedy spolku).

Dostali jsme táborové DVD, ale nejde nám spustit?

Pokud vkládáte DVD do DVD-přehrávače např. u televize, takje chyba pravděpodobně někde v přehrávači, jelikož jsou DVD vypalována jakofilmové disky, takže budete muset zkusit počítač. Pokud vkládáte DVD dopočítače, tak doporučujeme si stáhnout VLCPlayer, nebo BSPlayer; Windows MediaPlayer není obvykle schopen přehrát filmový disk. (Oba doporučované programyjsou freeware ke staženi v odkazech na jejich domovských stránkách.) Otevírejtev disku DVD složku VIDEO_TS a v ní soubor VTS_01_0.IFO.