Táborníci z Kančí strže

„V srdci zůstaň Šlakem mizerným!“

Často kladené otázky

Na této stránce najdete většinu častých dotazů, proto, máte-li nějakou otázku, pravděpodobně ji najdete zde.


Kdo je organizátorem tábora?

Organizátorem akce je spolek Táborníci z Kančí strže IČO: 047 88 478 ve spolupráci se SVČ Blansko, příspěvková organizace IČO: 434 20 656.


Kdy a kde tábor probíhá?

Hlavní dvoutýdenní turnus zpravidla začíná první sobotu v měsícičervenci na tábořišti v Kančí strži na konci obce Spešov.


Jak je to s dopravou na tábor?

Na tábor nezajišťujeme žádnou autobusovou ani jinou dopravu, proto budete muset své dítě dovézt přímo na tábořiště. Cesta až na tábořiště je sjízdná autem.


Jak je možné platit za tábor (nebo další platby)?

Tábor (a další platby) můžete platit přímo na účet spolku2100957847 / 2010 (FioBanka), prosíme, pro identifikaci platby vyplňte zprávu pro příjemnce nebo variabilní symbol. Platit také můžete hotově v sídle spolku k rukám předsedy spolku, který je uveden v sekci Kontakty.


Jak můžu dítě na tábor přihlásit?

Postup, jak přihlásit dítě na tábor naleznete v sekci Přihláškana tábor - Jak postupovat.


Lékařský posudek - může být i na jiném formuláři?

Ano, ale musí být platný a obsahovat všechy údaje, které jsou uvedeny v našem vydání.


Chtěl bych jet na tábor jako vedoucí / instruktor, co mám udělat?

Základní informace lze získat z článku v sekci O táboře - Jak se stát instruktorem. Následně se je potřeba se spojit s hlavním vedoucím danného turnusu, nebo předsedou spolku.


Jak stáré dítě musí být?

Věkové rozmezí dětí na táboře je rozdílné pro různé turnusy. Na hlavním turnusu to je od 7 do 15 let. Letos (v roce 2024) pořádáme i týdenní turnus pro starší šlaky a to od 11 do 16 let.


Co je v ceně zahrnuto?

V ceně je zahrnuto ubytování a stravování. Dále výhry ze soutěží, doprava a vstupné (na celodenní výlet, koupaliště).


Jak se bude postupovat v případě, že dítě na táboře onemocní?

Pokud se nejedná o závažné onemocnění, tak naši zdravotníci jsou schopni tuto situaci vyřešit přímo na táboře. Pokud se jedná o závažnější onemocnění, či úraz, který byl řešen v nemocnici, tak kontaktujeme rodiče a domlouváme se na dalším postupu s nimi.


Koho mám v případě potřeby kontaktovat?

Pokud nevíte, vždy můžete kontaktovat hlavního vedoucího daného turnusu, kontakt na něj je uveden v přihlášce. Na začátku tábora se vám pak ozve oddílový vedoucí, který bude mít Vaše dítě na starosti.


Mé dítě se z určitých důvodů nemůžezúčastnit tábora, ale již je tábor zaplacen, co mám dělat?

Přečtěte si storno podmínky v sekci Přihláška na tábor -Informace o platbě a poté kontaktujte hlavního vedoucího turnusu.